LabNet

Wirtualne Laboratorium

Bank Ofert Współpracy Naukowej

Aktualności

Zaproszenie na sympozjum „ECOHYDROLOGY, BIOTECHNOLOGY AND ENGINEERING...”

[ 2013-05-20 ]

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Międzynarodowym Sympozjum, 16-22 września 2013 r. pt „ECOHYDROLOGY, BIOTECHNOLOGY AND ENGINEERING: towards the harmony between biogeosphere and society on the basis of long term ecosystem research”.

więcej...
Unijne środki na wsparcie jednostek B +R

[ 2013-02-13 ]

W dniach 14 lutego - 21 marca br. Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi prowadzić będzie nabór wniosków na wsparcie jednostek badawczo-rozwojowych w ramach III Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2007-2013.

więcej...
Przystąpienie Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach do konsorcjum

[ 2012-08-14 ]

Serdecznie informujemy, iż stosownie do zapisu zawartego w Umowie Konsorcjum, w dniu 9 sierpnia 2012 roku do Centrum Zaawansowanych Technologii BioTechMed przystąpił Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach.

więcej...
Zaproszenie na konferencję "BezpieczNA_NOwoczesność"

[ 2012-07-16 ]

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dwudniowej konferencji „BezpieczNA _ NOwoczesność”, która odbędzie się w Łodzi w dniach 15-16 października 2012 r.

więcej...
Zaproszenie na seminarium organizowane przez firmę GE Healthcare Life Sciences oraz Centrum Zaawansowanych Technologii BioTechMed

[ 2012-05-16 ]

GE Healthcare Life Sciences oraz Centrum Zaawansowanych Technologii BioTechMed zapraszają do udziału w seminarium, które odbędzie się w dniu 23 maja 2012 roku w siedzibie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi.

więcej...
Zaproszenie na warsztaty zaukowe „NOWE TRENDY W TOKSYKOLOGII – NANOCZĄSTKI I NANOMATERIAŁY”.

[ 2012-03-22 ]

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Warsztatach Naukowych „NOWE TRENDY W TOKSYKOLOGII – NANOCZĄSTKI I NANOMATERIAŁY”.

więcej...
Przystąpienie ŁARR do konsorcjum

[ 2012-02-03 ]

Serdecznie informujemy, iż stosownie do zapisu zawartego w Umowie Konsorcjum, w dniu 3 lutego 2012 roku do Centrum Zaawansowanych Technologii BioTechMed przystąpiła Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Szczegółowe informacje o ŁARR znajdują się na stronie www.larr.lodz.pl

więcej...
Zawieszenie wiechy na łódzkim BioNanoParku

[ 2011-09-06 ]

W dniu 5 września na głównej konstrukcji budynku BioNanoParku zawieszona została wiecha. Według tradycji budowlanej symbolizuje ona zakończenie ważnego etapu budowy – położenie ostatniego elementu konstrukcji dachu.

więcej...
Region łódzki na międzynarodowych targach Bio International Convention

[ 2011-07-15 ]

W dniach 27-30 czerwca w Waszyngtonie odbyła się jedna z największych imprez biotechnologicznych na świecie Bio International Convention. Wydarzenie to przyciąga najważniejsze nazwiska branży biotechnologicznej, oferuje możliwości współpracy sieciowej i partnerskiej oraz pozwala na przegląd najważniejszych trendów sektora.

więcej...
BioTechMed na BioForum 2011

[ 2011-07-15 ]

W dniach 11 – 12 maja 2011 roku odbyły się w Łodzi już po raz 10 Międzynarodowe Targi BioForum. W tegorocznych targach wzięło udział ponad 80 wystawców z 20 krajów zainteresowanych rynkiem „biotechnologicznym”. Wśród wystawców znalazły się firmy biotechnologiczne, jednostki badawcze i naukowe, firmy i instytucje działające w obszarze wspierania transferu technologii: biura patentowe, venture capital, seed capital, parki technologiczne jak również centra zaawansowanych technologii oraz inkubatory technologii.

więcej...

Aktualności

PARTNERZY

BioTechMed

Politehnika Łódzka

Uniwersytet Medyczny

IFOTAM

ICHEM

IMP

Unesco

p3

CBMM

BiolMed

Pharmena

Polfarmex

Łódzki Regionalny Park Naukowo Technologiczny

BTL

Centrum Alegrologi

Łódzka Agencja Rozwoju Eksportu

Instytut Ogrodnictwa